Wyniki Pucharu Polski Dzieci

24 i 25 października 2020 we Wrocławiu rozegraliśmy Puchar Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym.

Pod dachem wrocławskiej hali Orbita zgromadziło się kilkaset młodych zawodników z 20 klubów w Polsce. Do startów zgłosiło się 500 osób, jednak z uwagi na trudny czas pandemii, nie wszyscy mogli przyjechać.

– Do ostatniej chwili czekaliśmy na wytyczne rządu i nie wiedzieliśmy, czy będziemy mogli przeprowadzić zawody. Na szczęście udało się. Uczestnicy dostosowali się do wszystkich panujących obostrzeń, a impreza okazała się wspaniałym świętem najmłodszych zawodników – skomentował Paweł Janusz, prezes Polskiej Unii Karate Tradycyjnego. Gratuluję bardzo dobrej organizacji zawodów Łukaszowi Wójcikowi. Cieszy też dobre przygotowanie sędziów i wzorowa współpraca ze strony klubów – dodaje.

Podczas ceremonii otwarcia Pucharu Polski Dzieci, młodzi zawodnicy i sędziowie wykonali wspólnie kata heian shodan. Potem Wiktor Staszak, zawodnik niepołomickiej Akademii Karate Tradycyjnego przeprowadził dla wszystkich krótką rozgrzewkę.

– Puchar Polski Dzieci wypadł świetnie. Cieszę się, że udało nam się tak sprawnie przeprowadzić zmagania a zawodnicy mieli szansę sprawdzić się na macie i poczuć ducha rywalizacji – zaznaczył Łukasz Wójcik, gospodarz imprezy.

Zawody były rozgrywane przez dwa dni. W sobotę wystartowali starsi zawodnicy – osoby z rocznika 2007-2010. Zawodnicy z rocznika 2011 i młodsi rywalizowali w niedzielę. Udział w Pucharze był dla większości sporym przeżyciem, tym bardziej, że niektórzy startowali po raz pierwszy w tak dużej i profesjonalnej hali. Zwycięzcy w swoich kategoriach podczas dekoracji na podium usłyszeli legendarne We are the champions, otrzymali dyplomy, medale, a zdobywcy pierwszych miejsc dodatkowo puchary. Ponadto na każdego startującego czekał medal za udział i książka o karate autorstwa Anny Kulczyńskiej.

– Impreza najwyższej rangi. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Sympatia i wyrozumiałość w stosunku do młodych zawodników, doskonała organizacja i jakość, jakiej dawno nie widziałam. Duma mnie rozpiera, że jesteśmy z wami – podsumowała wydarzenie Anna Ranoszek, prezes Poznańskiej Akademii Karate.

Dziękujemy sędziom i obsłudze technicznej za sprawne przeprowadzenie konkurencji oraz wszystkim osobom, które przyczyniły się do sukcesu tej imprezy.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi wynikami.

KonkurencjaWyniki
Kata Mężczyzni Dzieci A Bez stopnia, 9 – 8 kyu1. Mieszko Śliż – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Florian Sozański – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
3. Bartosz Lach – Dolnośląska Akademia Karate we Wrocławiu
3. Igor Kudła – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
Kumite Mężczyzni Dzieci A Bez stopnia, 9 – 7 kyu1. Przemek Szychta – Akademia Sportu Chikara Rzeszów
2. Bartosz Lach – Dolnośląska Akademia Karate we Wrocławiu
3. Piotr Juruś – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. Igor Kudła – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
Kumite Kobiety Dzieci A Bez stopnia, 9 – 7 kyu1. Lidia Piosik – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
2. Dorota Badzio – Puławska Akademia Karate Tradycyjnego
3. Oliwia Kużel – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
Kata Drużynowe Mieszane Dzieci A, Dzieci B Bez stopnia, 9 – 7 kyu1. Nadia Janiczek, Eliza Dziedzic, Zuzanna Matoga – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Michał Bandelak, Wiktor Czuryło, Łukasz Ligęza – Akademia Sportu Chikara Rzeszów
3. Aleksandra Rusek, Zuzanna Banaś, Krystian Broda – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
Kata Drużynowe Mieszane Dzieci A, Dzieci B 6 – 1 kyu1. Alan Falasa, Filip Wójcik, Bartosz Śliż – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Kryspin Sozański, Cyprian Stachowiak, Adam Sobotka – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości 3. Michał Mielczarek, Adam Szot, Maciej Lach – Dolnośląska Akademia Karate we Wrocławiu
Enbu Mężczyzna/Mężczyzna Dzieci A, Dzieci B 6 – 1 kyu1. Mikołaj Janusz, Alan Falasa – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Filip Wójcik, Bartosz Śliż – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
Enbu Kobieta/Mężczyzna Dzieci A, Dzieci B 6 – 1 kyu1. Nadia Lis, Alan Falasa – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Nina Kędzierska, Julian Biegaj – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
Enbu Mieszane Dzieci A, Dzieci B Bez stopnia, 9 – 7 kyu1. Nadia Janiczek, Krystian Broda – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Zuzanna Matoga, Eliza Dziedzic – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. Michał Bandelak, Wiktor Czuryło – Akademia Sportu Chikara Rzeszów
Kata Mężczyzni Dzieci B Bez stopnia, 9 – 8 kyu1. Adam Sobotka – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
2. Maksymilian Marszelewski – KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KUMADE
3. Jędrzej Piwko – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
3. WIKTOR GŁUCH – Klub Karate RONIN Głuchołazy
Kata Mężczyzni Dzieci B 7 kyu1. Krystian Broda – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. David Furkal – Klub Karate Tradycyjnego KOBU Wrocław – Stowarzyszenie
3. Wojciech Łukaszewski – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
3. Cyprian Stachowiak – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
Kata Mężczyzni Dzieci B 6 kyu1. Kryspin Sozański – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
2. Jakub Mika – Akademia Sportu Chikara Rzeszów
3. Bartosz Śliż – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. Adam Szot – Dolnośląska Akademia Karate we Wrocławiu
Kata Kobiety Dzieci B Bez stopnia, 9 – 8 kyu1. Nadia Janiczek – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Emilia Bochenek – Dolnośląska Akademia Karate we Wrocławiu
3. Amelia Miednik – Dolnośląska Akademia Karate we Wrocławiu
3. Karolina Kiczak – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
Kata Kobiety Dzieci B 7 kyu1. Zuzanna Matoga – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Eliza Dziedzic – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. Zuzanna Banaś – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice 3. Aleksandra Rusek – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
Kata Kobiety Dzieci B 6 kyu1. Nadia Lis – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice 2. Julia Jarosz – Puławska Akademia Karate Tradycyjnego 3. Wiktoria Kępińska – Mazowiecki Klub Karate Tradycyjnego NIKOBUSHI 3. Nina Kędzierska – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
Kata Kobiety Dzieci B 5 kyu1. Patrycja Siek – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
2. Antonina Włodarczyk – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
Kumite Mężczyzni Dzieci B Bez stopnia, 9 – 7 kyu1. Adam Sobotka – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
2. Wojciech Łukaszewski – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
3. Krystian Broda – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. Wiktor Czuryło – Akademia Sportu Chikara Rzeszów
Kumite Mężczyzni Dzieci B 6 – 4 kyu1. Mikołaj Janusz – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Aleksander Plapis – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
3. Kryspin Sozański – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
3. Bartosz Śliż – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
Kumite Kobiety Dzieci B Bez stopnia, 9 – 7 kyu1. Eliza Dziedzic – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Jagoda Racko – Klub Karate Tradycyjnego KOBU Wrocław – Stowarzyszenie
3. Zuzanna Matoga – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. Zuzanna Banaś – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
Kumite Kobiety Dzieci B 6 – 4 kyu1. Nadia Lis – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Julia Jarosz – Puławska Akademia Karate Tradycyjnego
3. Nina Kędzierska – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
3. Patrycja Siek – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
Kata Mężczyzni Dzieci C Bez stopnia, 9 – 8 kyu1. Adam Lepa – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
2. Maciej Setlak – Klub Karate RONIN Głuchołazy
3. Karol Rieger – Klub Karate RONIN Głuchołazy
3. Adam Adamski – UKS Pomerania-Szczecin
Kata Mężczyzni Dzieci C 7 kyu1. Kacper Juraszek – Klub Karate RONIN Głuchołazy
2. Alan Budyk – Klub Karate RONIN Głuchołazy
3. Mikołaj Fajfer – Klub Karate Tradycyjnego KOBU Wrocław – Stowarzyszenie
3. Mateusz Drąg – Akademia Karate Tradycyjnego w Rzeszowie
Kata Mężczyzni Dzieci C 6 kyu1. SZYMON TWOREK – KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KUMADE
2. Borys Umański – Klub Karate Tradycyjnego KOBU Wrocław – Stowarzyszenie
3. TYMON ZEMBRZUSKI – Mazowiecki Klub Karate Tradycyjnego NIKOBUSHI
3. Piotr Grochoła – Klub Karate RONIN Głuchołazy
Kata Mężczyzni Dzieci C 5 kyu1. Jakub Szeląg – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Eryk Sałbut – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
3. KACPER BORYCZKA – Mazowiecki Klub Karate Tradycyjnego NIKOBUSHI
3. Piotr Tuszyński – KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KUMADE
Kata Mężczyzni Dzieci C 4 kyu1. Nikodem Stawiarski – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Bartosz DATKA – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. ADAM DATKA – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. Miłosz Wojtczak – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
Kata Mężczyzni Dzieci C 3 – 1 kyu1. Jan Pęcherzewski – Klub Karate Tradycyjnego Płock
2. Julian Grabowski – KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KUMADE
3. Mikołaj Kisiel – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
Kata Kobiety Dzieci C Bez stopnia, 9 – 8 kyu1. NIKOLA Janiczek – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. LAURA NAWROCKA – UKS Pomerania-Szczecin
3. Julia Kowalczyk – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
Kata Kobiety Dzieci C 7 kyu1. Zofia Studzienna – Klub Karate RONIN Głuchołazy
2. Lena Racko – Klub Karate Tradycyjnego KOBU Wrocław – Stowarzyszenie
3. Gabriela Popis – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
3. Alicja Faszczowa – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
Kata Kobiety Dzieci C 6 kyu1. Judyta Ropka – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Zuzanna Piątek – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. Nadia Kwiatkowska – Klub Karate Tradycyjnego Płock
3. Lena Jankiewicz – Dolnośląska Akademia Karate we Wrocławiu
Kata Kobiety Dzieci C 5 kyu1. Karolina Kosek – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Maja Pałka – UKS Pomerania-Szczecin
3. Julia Wójcik – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
3. Wiktoria Antoniak – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
Kata Kobiety Dzieci C 4 kyu1. Hanna Janusz – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Helena Gruszka – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
3. Katarzyna Ceglińska – Mazowiecki Klub Karate Tradycyjnego NIKOBUSHI
Kata Kobiety Dzieci C 3 – 1 kyu1. EWA GIERGIELEWICZ – Mazowiecki Klub Karate Tradycyjnego NIKOBUSHI
Kumite Mężczyzni Dzieci C Bez stopnia, 9 – 7 kyu1. Adam Lepa – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
2. Kacper Juraszek – Klub Karate RONIN Głuchołazy
3. Tymofii Subbotin – Klub Karate Tradycyjnego KOBU Wrocław – Stowarzyszenie
3. Kacper Węcław – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
Kumite Mężczyzni Dzieci C 6 – 4 kyu1. Bartosz DATKA – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Szymon Limański – UKS Pomerania-Szczecin
3. Marcel Mazur – Uczniowski Klub Sportowy – Szkoła Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim
3. Mark Daniel Bush – UKS Pomerania-Szczecin
Kumite Mężczyzni Dzieci C 3 – 1 kyu1. Jan Pęcherzewski – Klub Karate Tradycyjnego Płock
2. Mikołaj Kisiel – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
3. Julian Grabowski – KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KUMADE
Kumite Kobiety Dzieci C Bez stopnia, 9 – 7 kyu1. Zofia Studzienna – Klub Karate RONIN Głuchołazy
2. Alicja Faszczowa – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. Gabriela Popis – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
3. LAURA NAWROCKA – UKS Pomerania-Szczecin
Kumite Kobiety Dzieci C 6 – 4 kyu1. Karolina Kosek – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Judyta Ropka – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. Maja Pałka – UKS Pomerania-Szczecin
3. Milena Wolak – Klub Karate RONIN Głuchołazy
Kata Drużynowe Mężczyzni Dzieci C, Dzieci D 3 – 1 kyu1. Jan Janusz, Bartłomiej Kochan, Hubert Mazur – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Jakub Szafrański, Tomasz Banaszczyk, Mateusz Bińczyk – Uczniowski Klub Sportowy – Szkoła Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim
3. Kacper Kiczak, Marek Brandyk, Gabriel Jonak – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
4. Antoni Bański, Jan Pęcherzewski, Piotr Woiński – Klub Karate Tradycyjnego Płock
Kata Drużynowe Kobiety Dzieci C, Dzieci D 6 – 4 kyu1. Gabriela Kiszka, Hanna Janusz, Karolina Kosek – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Aleksandra Stanikowska, Emilia Jasik, Antonina Cebulska – KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KUMADE
3. Zuzanna Piątek, Gabriela Baran, Maria Paluch – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. Lena Kaczmarek, Maja Pałka, Laura Stańczyk – UKS Pomerania-Szczecin
Kata Drużynowe Kobiety Dzieci C, Dzieci D 3 – 1 kyu1. Kinga Jaworek, Emilia Pacławska, Julia Gieras – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Ewa Ochman, Natalia Pietruszak, Emilia Rutka – KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KUMADE
3. Nina Wawszczyk, Katarzyna Ceglińska, EWA GIERGIELEWICZ – Mazowiecki Klub Karate Tradycyjnego NIKOBUSHI
Kata Mężczyzni Dzieci D 6 kyu1. Adrian Ropka – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Igor Grela – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. Marcel Szacmajer – Klub Karate RONIN Głuchołazy
Kata Mężczyzni Dzieci D 5 kyu1. Szymon Bęczkowski – Klub Karate Tradycyjnego KOBU Wrocław – Stowarzyszenie
2. PATRYK DUNAJ – UKS Pomerania-Szczecin
3. Filip Osadziński – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. Wojciech Pyzalski – Klub Karate Tradycyjnego KOBU Wrocław – Stowarzyszenie
Kata Mężczyzni Dzieci D 4 kyu1. Kacper Raniszewski – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Dominik Garnek – Klub Karate RONIN Głuchołazy
3. Miłosz Marczak – UKS Pomerania-Szczecin
3. Igor Kalinowski – UKS Pomerania-Szczecin
Kata Mężczyzni Dzieci D 3 – 1 kyu1. Jan Janusz – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Kacper Kiczak – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
3. Bartłomiej Kochan – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
4. Szymon Mołdach – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
Kata Kobiety Dzieci D Bez stopnia, 9 – 8 kyu1. Iga Balewska – KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KUMADE
2. Malwina Małczyk – Klub Karate RONIN Głuchołazy
Kata Kobiety Dzieci D 7 kyu1. Karolina Krala – Dolnośląska Akademia Karate we Wrocławiu
2. Julia Pachura – Klub Karate RONIN Głuchołazy
3. Joanna Zielińska – Klub Karate Tradycyjnego Płock
3. Julia Rabiańska – Stowarzyszenie Klub Karate Tradycyjnego – Do TATRY
Kata Kobiety Dzieci D 6 kyu1. Gabriela Baran – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. GABRIELA MACIAK – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
3. Blanka Grela – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. Zofia Rodak – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
Kata Kobiety Dzieci D 3 – 1 kyu1. Kinga Jaworek – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Emilia Pacławska – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. Natalia Najs – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
4. Ewa Ochman – KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KUMADE
Kumite Mężczyzni Dzieci D Bez stopnia, 9 – 7 kyu1. Iwo Nowakowski – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Krzysztof Czapla – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
Kumite Mężczyzni Dzieci D 6 – 4 kyu1. Kacper Raniszewski – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Antoni Bański – Klub Karate Tradycyjnego Płock
3. Michał Ostach – UKS Pomerania-Szczecin
3. Igor Kalinowski – UKS Pomerania-Szczecin
Kumite Mężczyzni Dzieci D 3 – 1 kyu1. Szymon Mołdach – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
2. Jakub Szafrański – Uczniowski Klub Sportowy – Szkoła Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim
3. Jan Janusz – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. Marek Brandyk – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
Kumite Kobiety Dzieci D Bez stopnia, 9 – 7 kyu1. Iga Balewska – KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KUMADE
2. Julia Pachura – Klub Karate RONIN Głuchołazy
3. Joanna Zielińska – Klub Karate Tradycyjnego Płock
3. Karolina Krala – Dolnośląska Akademia Karate we Wrocławiu
Kumite Kobiety Dzieci D 6 – 4 kyu1. Emilia Jasik – KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KUMADE
2. Nina Wawszczyk – Mazowiecki Klub Karate Tradycyjnego NIKOBUSHI
3. HANNA KAWCZYŃSKA – UKS Pomerania-Szczecin
3. Julia Gieras – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
Enbu Mężczyzna/Mężczyzna Dzieci C, Dzieci D 6 – 4 kyu1. Miłosz Wojtczak, Wojciech Kochan – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Nikodem Stawiarski, Jakub Szeląg – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. Emil Rau, Jan Wilczyński – KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KUMADE
3. Bartosz DATKA, ADAM DATKA – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
Enbu Mężczyzna/Mężczyzna Dzieci C, Dzieci D 3 – 1 kyu1. Szymon Mołdach, Mikołaj Kisiel – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
2. Bartłomiej Kochan, Kacper Raniszewski – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. Julian Grabowski, Szymon Szlendak – KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KUMADE
4. Jan Janusz, Hubert Mazur – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
Enbu Kobieta/Mężczyzna Dzieci C, Dzieci D 3 – 1 kyu1. Kinga Jaworek, Bartłomiej Kochan – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Julia Gieras, Hubert Mazur – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. Ewa Ochman, Szymon Szlendak – KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KUMADE
4. PIOTR GIERGIELEWICZ, EWA GIERGIELEWICZ – Mazowiecki Klub Karate Tradycyjnego NIKOBUSHI
Kata Kobiety Dzieci A 7 kyu, Bez stopnia, 9 – 8 kyu1. Lidia Piosik – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
2. Dorota Badzio – Puławska Akademia Karate Tradycyjnego
3. Oliwia Kużel – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
3. Natasza Moskal – Dolnośląska Akademia Karate we Wrocławiu
Kata Mężczyzni Dzieci B 4 kyu, 5 kyu1. NIKODEM KALMAN – Mazowiecki Klub Karate Tradycyjnego NIKOBUSHI
2. Mikołaj Janusz – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. Bartłomiej Góra – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
3. Aleksander Plapis – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
Kata Mężczyzni Dzieci D Bez stopnia, 9 – 7 kyu1. Krzysztof Czapla – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Iwo Nowakowski – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
Enbu Kobieta/Mężczyzna Dzieci C, Dzieci D Bez stopnia, 9 – 4 kyu1. Hanna Janusz, Kacper Raniszewski – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Karolina Kosek, Wojciech Kochan – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. HANNA KAWCZYŃSKA, Bartosz Brzozowski – UKS Pomerania-Szczecin
3. Gabriela Kiszka, Bartosz DATKA – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
Kata Drużynowe Mężczyzni Dzieci C, Dzieci D Bez stopnia, 9 – 4 kyu1. Bartosz DATKA, ADAM DATKA, Nikodem Stawiarski – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice 2. Jan Wilczyński, Emil Rau , Nikon Lange – KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KUMADE
3. Kacper Raniszewski, Wojciech Kochan, Miłosz Wojtczak – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. Jakub Limański, Szymon Limański, PATRYK DUNAJ – UKS Pomerania-Szczecin
Kata Kobiety Dzieci D 4 kyu, 5 kyu1. Gabriela Kiszka – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Julia Gieras – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. Aleksandra Jendryczka – UKS Pomerania-Szczecin
3. Maria Paluch – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
Kumite Kobiety Dzieci C, Dzieci D 3 – 1 kyu1. Natalia Najs – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
2. Ewa Ochman – KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KUMADE
3. JULIA NAJS – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
3. Natalia Pietruszak – KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KUMADE
Kumite Mieszane Dzieci A 6 – 1 kyu1. Emilia Jablonska – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Filip Wójcik – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
Kata Mieszane Dzieci A 6 – 1 kyu1. Filip Wójcik – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Mikołaj Siwy – Akademia Karate Tradycyjnego w Rzeszowie
3. Emilia Jablonska – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
Kata Mieszane Dzieci A 7 kyu1. Przemek Szychta – Akademia Sportu Chikara Rzeszów
2. Oskar Węcław – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. Franciszek Szczuka – Dolnośląska Akademia Karate we Wrocławiu
3. Piotr Juruś – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *